کد خبر: 10010

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۹:۵۱

برنامه های دهه فجر باید مردم محور باشد

آذر ارس: معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: برنامه های گرامیداشت دهه فجر باید از حالت اداری و رسمی خارج شده و بصورت مردم محور برگزار شود.

به گزارش آذر ارس، داود گرشاسبی در جلسه هماهنگی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ۹ دی ابراز با بیان اینکه این انقلاب بر مبنای سه اصل مردم، ارزشهای دینی و ولایت فقیه شکل گرفته ابراز داشت: با توجه به اینکه امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم لازم است به بهترین شکل ممکن دستاوردهای انقلاب به مردم اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد: مهمترین موضوعی که باید در برگزاری برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدنظر داشته باشیم، مردمی نمودن برنامه هاست.

فرماندار ویژه مرند اضافه کرد: نباید برنامه ریزی ها برای برگزاری برنامه های دهه فجر، صرفا اداری و رسمی باشد بلکه لازم است خود مردم مستقیما در برنامه ها حضور داشته باشند.

وی ضمن تاکید بر اینکه باید مشارکت مردم را در برنامه های دهه فجر گسترده تر کنیم اظهار داشت: باید از ظرفیت تمامی گروه ها و تشکل های مردمی در برگزاری برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

گرشاسبی همچنین اتحاد و همدلی ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان را مثال زدنی عنوان کرد و گفت: اینکه دشمنان و معاندان نظام برنامه ریزی کرده اند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کمرنگ برگزار شود، نشان می دهد دشمن هنوز بعد از چهل سال، ملت بزرگ ایران را نشناخته است، ملتی که همواره با حضور خود در صحنه، تمامی برنامه های دشمن را با ناکامی مواجه ساخته است.

وی ادامه داد: دشمن با تمام توان در تلاش برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران می باشد که شروع جنگ اقتصادی از جمله آن ها است.

معاون استاندار آذربایجانشرقی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران مشکلات زیادی از جمله تحریم های ظالمانه، انجام ترورها و جنگ تحمیلی را سپری کرده ولی با تمام توان همچنان در راستای ارزشهای دینی و رسالت خدمت به مردم عمل نموده است.

وی با تاکید بر لزوم وحدت و تعامل بیشتر گفت: در سایه وحدت و تعامل و هم افزایی بین مردم و مسئولین می توان به پیشرفت های بسیاری دست یافت.

گرشاسبی تصریح کرد: عدم تخریب جناح ها در کشور از سوی همدیگر و مردم، حفظ ارزشهای انقلاب، رفتار منطقی و عقلانی، دعوت به وحدت و تعامل و تلاش با تبلیغ درست و صحیح انقلاب صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: همه دستگاه ها باید در برگزاری با شکوه مراسمات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نهایت تلاش خود را انجام دهند.

امام جمعه مرند نیز در این جلسه گفت: این انقلاب با وحدت و فداکاری مردم و رهبری دینی شکل گرفته و ما وظیفه سنگینی در قبال آن داریم.

وی افزود: دشمنان برای شکست این نظام و انقلاب تلاش زیادی کرده اند ولی تا بحال موفق نشده و نخواهند شد.

حجت الاسلام علی نعمت زاده تاکید کرد: مردم باید در راس برنامه های دهه فجر باشند چرا که مردم برای حفظ و بقای این نظام و انقلاب تلاشهای زیادی را متحمل شده اند.

وی افزود: مردم ما مردمی بی بدیل هستند و هر کاری برای خدمت به کشور و مردم انجام شود وظیفه مسئولین است.

ارسال دیدگاه