کد خبر: 10232

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۹

حفظ وحدت تنها راه غلبه بر توطئه و تفرقه اندازی دشمن است

آذر ارس: فرماندار شهرستان ویژه مرند هدف دشمن را ایجاد گسست بین مردم و حاکمیت عنوان کرد و گفت: ما باید با حفظ وحدت و تکیه بر داشته های خود، اجازه تفرقه اندازی به دشمن را ندهیم.

به گزارش آذر ارس، داود گرشاسبی روز پنجشنبه در جمع اهالی روستای محبوب آباد با اشاره به سه اصل شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بر پایه ارزش های اسلامی، مردم و رهبری دینی شکل گرفت.
وی ادامه داد: ارزش ها و سنت الهی در هر جامعه ای باشد، آن جامعه رو به پیشرفت، توسعه و برکت است و باید به این سه اصل احترام و ارزش ویژه ای قائل شویم.
فرماندار شهرستان مرند با اشاره به تداوم دشمنی آمریکا با ایران گفت: علت اصلی دشمنی آمریکا با ایران بر هم خوردن منافع آنها در کشور است و اینکه با قیام مردم ایران، تمامی معادلات و منافع آنها بر هم خورد.
گرشاسبی اظهار داشت: با وجود اینکه دشمنان از راه های مختلف جهت ضربه زدن به کشور و نظام عمل می کنند، اما با حفظ وحدت و انسجام و تکیه بر داشته های خود به پیشرفت های بسیاری در حوزه های مختلف دست یافته ایم.
فرماندار شهرستان مرند اظهار داشت: امروز ما باید با حفظ هویت خود، بیش از هر زمان تعامل، همکاری، استقامت و هم افزایی داشته باشیم تا بتوانیم از پیچ تاریخی که مواجهیم با موفقیت عبور کنیم.
گرشاسبی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم خون ۲۳۰ هزار شهید که تقدیم انقلاب و کشور شده پایمال شود و دشمن به هدف خود که ایجاد گسست بین مردم و حاکمیت است برسد.

ارسال دیدگاه