کد خبر: 10237

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۹:۲۳

کتاب عملکرد ۴۰ ساله مرند رونمایی شد

آذر ارس: کتاب عملکرد ۴۰ ساله مرند با عنوان «چهل سال تلاش، چهل سال پیروزی ایران» رونمایی شد.

به گزارش آذر ارس، امام جمعه مرند در مراسم رونمایی از این کتاب با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب عزت و سربلندی مردم ایران شد اظهار داشت: ملت ایران به رغم اینکه هزینه های بسیاری در راه انقلاب اسلامی دادند اما با تکیه بر خدا، به عزت و سربلندی رسیدند.
حجت الاسلام علی نعمت زاده با اشاره به پیشرفت ها و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب خاطرنشان کرد: با وجود انواع شکنجه ها و بی حرمتی، انقلاب اسلامی پیروز شد و اکنون به برکت انقلاب اسلامی شاهد دستاوردهای بسیار در حوزه های مختلف هستیم.
امام جمعه مرند اضافه کرد: این عزت و اقتداری که اکنون در کشور وجود دارد نتیجه وحدت ملی، بازگشت به دین و ایثار و فداکاری، تحت رهبری دینی و ولایت فقیه است.
نعمت زاده همچنین با بیان اینکه ملت ایران تاکنون برای حفظ انقلاب اسلامی هزینه سنگین داده است گفت: در مقابل، آنچه با حفظ یکپارچگی و وحدت در کشور به دست آمده بسیار بیشتر از هزینه ها بوده است و امروز ایران یکی از قدرت های برتر در بیشتر زمینه ها است.
وی خاطرنشان کرد: دشمن از زمان پیروزی انقلاب اسلامی، با شیطنت های گوناگون دنبال شکست انقلاب بوده اما با وحدت و همدلی و وجود رهبری دینی قطعا به اهداف خود نخواهند رسید.
وی به پیشرفت های علمی کشور پس از انقلاب اشاره کرد و گفت: نرخ رشد علمی در ایران ۱۱ برابر متوسط جهانی است و این به معنی پیشرفت کشور در همه زمینه هاست.
امام جمعه مرند همچنین با اشاره به باسوادی ۹۳٫۲ درصدی جمعیت کشور افزود: از لحاظ میزان باسوادی نسبت به سال ۵۷ با رشد دو برابری مواجه هستیم و این به برکت انقلاب اسلامی است.

ارسال دیدگاه