کد خبر: 10268

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۹:۲۴

عملیات توافق، تملک و مسیرگشایی جدید در مرند اجرا می شود

آذر ارس: شهردار مرند گفت: عملیات توافق، تملک و مسیرگشایی در جهت حل مشکلات ترافیکی و توسعه امکانات بخش عمومی در شهر اجرا می شود.

به گزارش آذر ارس، حسین کاوه از اجرای عملیات توافق، تملک و مسیرگشایی هایی جدید در مرند خبر داد و اظهار داشت: همزمان با مراحل پایانی آزادسازی املاک، روند اجرایی پروژه مسیرگشایی ۱۲ متری واقع در کوی بهار، تعریض کوچه ۱۲ متری واقع در کوچه ی صمصامی و مسیر گشایی از طریق حذف دیوار مخروبه وسط معبر عمومی در کوی رضوان اجرا شد.

وی ادامه داد: عملیات آزادسازی املاک و مسیرگشایی در مسیر خیابان ها و معابر سطح شهر، بخش مهمی از مشکلات شهروندان در این مسیرها را مرتفع می کند.

شهردار مرند با اشاره به اهمیت مسیر گشایی های انجام گرفته در سطح شهر خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این پروژه ها، حل مشکلات ترافیکی، تاثیر گذاری بر ارزش افزوده شهر و همچنین توسعه امکانات بخش عمومی است.

وی در ادامه افزود: تملک و مسیرگشایی املاک واقع در طرح های شهری از جمله اولویت های اصلی شهرداری و شورای شهر بوده که با همکاری شهروندان، املاک واقع در طرح و مسیر های خیابانی با سرعت خوبی در حال انجام می باشد.

کاوه یادآوری کرد: تملک املاک شهروندان منوط به توافق با مالکین بوده که با کمک اعضای شورای شهر و با توجه به حس تعامل شهروندان، حرکات قابل توجهی در این راستا انجام شده و بعضی توافقات نیز در حال اقدام است.

ارسال دیدگاه