کد خبر: 10343

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۳

میز خدمت برای پاسخگویی به مردم برپا شده است

آذر ارس: امام جمعه مرند گفت: برپایی میز خدمت در سطح شهرستان در راستای پاسخگویی نظام اداری به مردم آغاز شده و جلوه ای از مردم سالاری دینی و حکومت اسلامی است.

به گزارش آذر ارس، حجت الاسلام علی نعمت زاده روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند افزود: این حرکت زیبا باید در روزهای آتی نیز در سطح شهرستان تداوم یابد.
وی به برگزاری باشکوه برنامه های دهه مبارک فجر در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه های دهه فجر امسال برخلاف پیش بینی های دشمن، باشکوه تر از قبل برگزار شد و مردم با وجود تمام جوسازی ها در حمایت از نظام در این برنامه ها حضور یافتند.
امام جمعه مرند یادآوری کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در آغاز دهه پنجم با استقبال خوب مواجه شده است و برای تکمیل و تبیین مبانی ۵۰ سال بعد است.
حجت الاسلام نعمت زاده ادامه داد: ۴۰ سال قبل چالش ما بیرون کردن عامل بیگانه از داخل کشور بود اما در زمان کنونی انقلاب اسلامی در اثر وحدت، انسجام و مدیریت جهادی بسیار قدرتمند و با نفوذ شده و در راستای ایجاد حکومت و تمدن بزرگ اسلامی حرکت می کند.
وی گفت: در این شهرستان نیز همان طور که مردم و جوانان تاکنون در دفاع از انقلاب همیشه در صف اول بودند در گام دوم انقلاب اسلامی نیز نقش اساسی را ایفا خواهند کرد.
امام جمعه مرند با بیان اینکه قرار است در سال آینده همایش گرامیداشت آیت الله میرزا باقر مرندی، از فقهای مرند، برگزار شود، یادآوری کرد: در سال آینده همچنین همایش بزرگداشت میرزا علی اکبر مرندی و علامه ملاعلی زنوزی معروف به حکیم تهرانی در راستای تقویت معنویت و بنیان های اخلاقی و نیز پیشرفت علم و پژوهش در این شهرستان برگزار می شود.
حجت الاسلام نعمت زاده از برگزاری مراسم عمامه گذاری در مرند خبر داد و افزود: این مراسم روز جمعه با حضور آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می شود.

ارسال دیدگاه