کد خبر: 10345

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۲

برپایی میزهای خدمت در مرند تداوم می یابد

آذر ارس: فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: برپایی میزهای خدمت در جهت پاسخگویی نظام اداری به مردم که در دهه فجر در سطح شهرستان شروع شده در آینده نیز تداوم خواهد داشت.

به گزارش آذر ارس، دواد گرشاسبی روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند با بیان اینکه برنامه های دهه فجر به صورت مردم محور اجرا شد، گفت: امسال برای اولین بار تمام نیروها فارغ از داشتن نگاه گروهی و جناحی، برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی اجماع کردند.
وی افزود: برپایی میزهای خدمت در جهت پاسخگویی نظام اداری به مردم نیز در دهه فجر شروع شد و اکنون نیز ادامه دارد.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط رهبر معظم انقلاب اعلام شده است، یادآوری کرد: از اول انقلاب با بازدارنده های بیرونی مواجه بودیم اما اکنون پس از ۴۰ سال این بازدارندگی تغییر رویکرد داده و در سه حوزه فردسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی قصد دارد سبک غربی را در کشور ترویج کند.
فرماندار مرند اظهار داشت: باید در این سه بخش فعالیت کرده و در حوزه های علم، تکنولوژی و اخلاق، بصورت فردی و اجتماعی با تولید محتوای جدید، تغییر و تحولات اساسی ایجاد کرد.
گرشاسبی با بیان اینکه با درایت رهبری، گسست نسلی به ارتباط بین دو نسل تبدیل شده است، ادامه داد: ضروری است با توجه به الگوسازی نوین که رهبری تعریف کردند، خواسته های ایشان را پیش برده و داشته های خود را به نسل جدید انتقال دهیم.
وی با اشاره به برگزاری همایش ملی فرصت های توسعه در مرند گفت: در برگزاری همایش ها نیز باید رفتارسازی کرده و تمام جنبه های توسعه را در نظر گرفت.

ارسال دیدگاه