کد خبر: 1202

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ - ۴:۰۴

نباید از یاد و اهداف شهدا غافل شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در اولین دیدار خود با خانواده شهدا در سال دولت و ملت گفت: آرمان و اهداف مقدس شهدا همواره خط خدمت مدیران و مسئولان در شهرستان خواهد بود و هر مسئول در هر جایگاهی نباید از یاد و اهداف شهدا غافل شود .

به گزارش آذرارس به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، کرمی فرماندار شهرستان مرند در اولین دیدار خود با خانواده شهدا در سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی با خانواده شهید توحید حیدری ، از شهدای تازه تشییع شده واقع در روستای زنوزق دیدار و گفتگو کرد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار گفت: آرمان و اهداف مقدس شهدا همواره خط خدمت مدیران و مسئولان در شهرستان خواهد بود و هر مسئول در هر جایگاهی نباید از یاد و اهداف شهدا غافل شود .

کرمی افزود :به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست ، مسئولیت ما در قبال شهیدان بسیار سنگین است و باید با ادا نمودن راه آنان از حرمت خون آنان پاسداری کنیم .

در این دیدار سرهنگ طاحونی فرمانده نیروی انتظامی، حجت الا سلام دانش رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی،  امیری راد بخشدار مرکزی، احمدی رئیس بنیاد شهید، خبیر نیا مشاور فرماندار در امور ایثارگران تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند را همراهی کردند .

خانواده شهید حیدری ساکن روستای زنوزق از توابع بخش مرکزی شهرستان مرند هستند .

 

0 1 2 3

ارسال دیدگاه