کد خبر: 1237

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۰۳ - ۴:۵۹

یادواره سرداران و شهدای سنگرساز بی سنگر شهرستان مرند برگزار می شود

آذرارس: معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند گفت: مراسم معنوی بزرگداشت سرداران شهید و شهدای سنگر سازان بی سنگر شهرستان مرند برگزار می شود.

 ۴۸۳۲۵

به گزارش آذرارس مهندس جلال رحیم زاده معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند گفت: بار دیگر یاد و خاطره حماسه های پر افتخار سنگر سازان بی سنگر جهاد سازندگی شهرستان مرند سردار شهید حاج محمد حسن کسایی و سردار حاج بهروز پور شریفی و۲۶شهید جان بر کف ارج می نهیم و به همین منظور مراسم معنوی بزرگداشت سرداران شهید و شهدای سنگر ساز بی سنگر روز پنجشنبه  دهم اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در مسجد جامع شهرستان مرند همزمان با حضور مسئولین و مردم ولایت مدار شهرستان مرند برگزار خواهد شد .

مهندس جلال رحیم زاده در ادامه افزود : با توجه به تقارن هفته معلم  با برگزاری مراسم سنگر سازان بی سنگر ، این مراسم با مشارکت آموزش و پرورش  برگزار می شود و در این روز گرامی داشت یاد و خاطره شهدای معلم  نیز برگزار خواهد شد.

images (1)

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند همچنین با تشکر از همکاری سازمانها و ارگانهایادارات و نهادهای دولتی  شهرستان در برگزاری این مراسم گفت: با توجه به عنایت و تاکید  و امام جمعه مرند، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی در ترویج فرهنگ شهادت در جامعه مخصوصا جوانان می تواند مقام و منزلت این شهدای گرانقدر را در ادامه راه شهدا موثر واقع شود.

وی از همکاری و اطلاع رسانی خبرنگاران در انعکاس اخبار و رویدادهای شهرستان مخصوصا یادواره سرداران شهید و سنگرسازان بی سنگر قدر دانی کرد.

منبع: اخبار به روز مرند

ارسال دیدگاه