کد خبر: 1751

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۸:۰۹

مدیریت شهری خود را در قبال ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی موظف می داند

شهردار مرند در نخستین جلسه ستاد باز آفرینی پایدار محدوده ها و محله ها با هدف شهری شهرستان مرند گفت: مدیریت شهری خود را در قبال ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی موظف می داند

به گزارش آذر ارس به نقل از روابط عمومی شهرداری مرند، نخستین نشست ستاد باز آفرینی پایدار محدوده ها و محله ها با هدف شهری شهرستان مرند با حضور شهردار مرند ، مسئولین و نمایندگان ادارات مربوطه در سالن کنفرانس شهرداری مرند با دستور کار ارائه پیشنهادات بازآفرینی شهری محدوده ها و محلات هدف بهسازی و نوسازی، ارائه برنامه ها و اقدامات دستگاههای مدیریت شهری برگزار شد .

هاشمی شهردار مرند در ابتدای این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه هدف از تشکیل این جلسه گفت :توانمندسازی اقتصادی اولویت اصلی مدیریت شهری مرند در بافت های ناکارامد شهری (سکونتگاه های غیررسمی) این شهر است.

شهردار مرند افزود : اکثر ساکنان سکونتگاه های غیررسمی از کمبود درآمد و بیکاری رنج می برند ما بر این موضوع تاکید داریم که افراد این مناطق بیش از آب، برق و گاز برای رهایی از انواع بزه کاری ها به اشتغال و درآمد نیاز دارند.

وی با اظهار اینکه مدیریت شهری خود را موظف به توانمندسازی زیرساختی و اقتصادی بافت های ناکارآمد شهری می داند، ادامه داد: افراد ساکن در مناطق هدف سکونتگاه های غیررسمی خصوصا جوانان و زنان سرپرست خانوار می توانند بحث مالی و اشتغال خود را با فراگیری آموزش های مهارتی را تامین نمایند.

هاشمی در ادامه از مسئولان ادارات خواست با همدلی و همزبانی بتوانند با ایجاد بستر بانک اطلاعات مشترک در راستای جذب حداکثری سرمایه گذاری در هر عرصه برای توسعه و آبا دانی شهر بکوشیم.

در ادامه این جلسه پس ار استماع گزارش عملکرد توسط اعضا با در نظر گرفتن ضرورت پیگیری مصوبات مقرر شد در جلسه آتی طرحهای نهایی ادارات مطرح و پس از تصویب به ستاد استانی ارجاع داده شود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 21518

کل نظرات :2

 • کارمند بدبخت شهرداری مرند

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۳۹۴

  سلام – سال گذشته تعاونی شهرداری مرند که متشکل از معاونین می باشد جهت واگذاری زمین از کارکنانش ۱۷میلیون تومان پول گرفت تا در بهمن ماه همان سال تحویل دهد و چهار ماه از موعد گذشته و کسی پاسخگو نیست و طولی نمی کشد که پرده از راز بالا کشیدن پول کارگران بدبخت در اعضای تعاونی شهرداری رسانه ای و عمومی می شود . انتظار از شما رسانه ها جلوگیری از این فساد است تا به وظیفه و تکلیف خود عمل کنید


  پاسخ

  • سردبیر سایت

   تاریخ : ۲ - تیر - ۱۳۹۴

   با سلام دوست گرامی پیگیر هستیم و در اولین فرصت جواب دریافت و ارائه خواهد شد


   پاسخ

ارسال دیدگاه