کد خبر: 1815

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۶:۴۷

اجرای مراسمات فرهنگی – هنری در دستور کار شهرداری

سید رضا هاشمی گفت: شهرداری مرند اجرای مراسمات فرهنگی – هنری را در دستور کار قرار خود قرار داده است وسعی داریم بسیاری از برنامه های شاخص فرهنگی و جلسات را در نقاط مختلف شهر برگزار نمائیم.

جنگ شادی به مناسبت اعیاد شعبانیه به همت و تلاش شهرداری مرند برگزار شد .

به گزارش آذر ارس به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری مرند به مناسبت اعیاد شعبانیه، ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند جٌنگ شادی در پارک قوناخلار  این شهر برگزار شد. در این مراسم که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند، شهردار، بخشدار مرکزی، رییس و تعدادی از اعضای شورا و اقشار مختلف مردم برگزار شد، چنگیز حبیبیان خواننده مطرح کشورمان بهمراه سایر هنرمندان برجسته مرندی در محل پارک قوناخلار به اجرای برنامه های شاد هنری پرداختند.

سیدرضا هاشمی شهردار مرند در ابتدای این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه  و ولادت حضرت علی اکبر(ع)، روز جوان به تشریح عملکرد و همچنین برنامه های آتی شهرداری پرداخت. وی در خصوص اجرای برنامه جنگ شادی  با اعلام اینکه مراسمات فرهنگی و هنری در راستای اهداف از پیش تعیین شده فرهنگی شهرداری و در جهت ایجاد شور و نشاط سالم اجتماعی در بین شهروندان عزیز می باشد گفت: امید است مرند با دارا بودن پتانسیل های بسیار خوب بتواند شهری با نشاط، با فرهنگ، با اخلاق و بیش از گذشته جایگاه واقعی خود را پیدا نماید.

شهردار مرند در ادامه اهتمام شهرداری مرند در تامین سرانه های خدماتی را یادآور شد و افزود: رویکرد بودجه، تلاش برای تامین تسهیلات و امکانات با هدف رفاه شهروندی، اهتمام و اراده  شهرداری مرند به منظور افزایش رفاه عمومی و تامین سرانه های خدماتی حاکی از تلاش پرسنل تلاشگر شهرداری مرند برای رفع نیازهای شهری همچنین فراهم آوردن زمینه های زندگی آسان و ایده آل است.

وی  در پایان با اشاره به نیازهای فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی، عمرانی شهروندان گفت: بدیهی است با بهره گیری از نظام برنامه ریزی در مدیریت شهری می توان اقدام به رفع این نیازها در سطح گسترده کرد؛ باید اذعان داشت، انسجام و تعامل سایر دستگاههای خدمت رسان برای تحقق این مهم ضروری است

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 21518

کل نظرات :2

 • کارمند بدبخت شهرداری مرند

  تاریخ : ۱۵ - خرداد - ۱۳۹۴

  لطفا از شهردار محترم بپرسید تکلیف کارگران بدبختی که پول دادند تا زمینی بگیرند و الان کسی در شهرداری پاسخگو نیست چه می شود


  پاسخ

  • سردبیر سایت

   تاریخ : ۲ - تیر - ۱۳۹۴

   با سلام دوست گرامی پیگیر هستیم و در اولین فرصت جواب دریافت و ارائه خواهد شد


   پاسخ

ارسال دیدگاه