کد خبر: 566

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۸/۲۶ - ۶:۰۲

تاکید بخشدار مرکزی بر اتمام جاده مرند – کشکسرای

به گزارش آذرارس، به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند جلسه مشترک شوراهای روستاهای دهستان کشکسرای شهرستان مرند به همت شورای بخش مرکزی و با حضور امیری راد بخشدار مرکزی مرند، رحیم زاده مدیر جهاد کشاورزی مرند، قلی پور رییس بنیاد مسکن مرند و اعضای شورای های دهستان کشکسرای در […]

به گزارش آذرارس، به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند جلسه مشترک شوراهای روستاهای دهستان کشکسرای شهرستان مرند به همت شورای بخش مرکزی و با حضور امیری راد بخشدار مرکزی مرند، رحیم زاده مدیر جهاد کشاورزی مرند، قلی پور رییس بنیاد مسکن مرند و اعضای شورای های دهستان کشکسرای در روستای زنجیره برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان روستاهای حاضر به طرح مشکلات روستای خود و مشکلات عمومی دهستان پرداختند. آنها مشکلاتی از از قبیل، عدم اتمام طرح چهار بانده کردن جاده مرند – کشکسرای، مشکل کمبود آب، عدم خدمات رسانی کافی اداره آب و فاضلاب روستایی، نبود امواج شبکه های دیجیتال در برخی روستاها، مشکل حد و مرز با روستای شبستر در بخش مراتع، عدم جابجایی تیرهای برق توسط اداره برق در معابر مسیرگشایی شده، نبود مرکز آتش نشانی در کشکسرای و موارد دیگری که در جمع مسئولین مطرح و خواستار حل آنها شدند.

در ادامه بخشدار مرکزی مرند به سوالات پاسخ و سخنانی را در رابطه به مشکلات مطرح شده گفت.

علی امیری راد با اشاره به حادثه دلخراش اخیر در جاده مرند- کشکسرای و فوت چهار نفر از اهالی روستای وانلوجق ، بر پیگیری اتمام پروژه جاده استراتژیک مرند- کشکسرای تاکید کرد.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور در روز روستا ها گفت: دولت از شرکت های تعاونی که بر اساس پتانسیل های روستا و برای توسعه اقتصاد روستا تشکیل شوند با پرداخت سه برابر آورده، حمایت خواهد کرد.

در این جلسه همچنین روسای ادارات حاضر و اعضای شورای بخش مرکزی مطالب و دیدگاههای خود را مطرح نمودند.

روستای زنجیره

دهستان کشکسرای بخشدار مرکزی مرند IMG_0026 IMG_0028

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 21518

کل نظرات :3

 • شورای زنجیره

  تاریخ : ۱۹ - آذر - ۱۳۹۳

  این خبر را دوست ما زحمت کشده و منتشر کرده واقعا با چه رویی بدون درج منبع آن را انتشار دادید. واقعا دزدی در روز روشن


  پاسخ

  • سردبیر سایت

   تاریخ : ۲۶ - آذر - ۱۳۹۳

   با سلام دوست عزیز منبع خبر سایت روابط عمومی فرمانداری مرند میباشد که ذکر شده و اینکه چه کسی خبر را به سایت فرمانداری داده در سایتها منعکس نمیشود.


   پاسخ

  • سردبیر سایت

   تاریخ : ۷ - دی - ۱۳۹۳

   عزیز من منبع خبر روابط عومی فرمانداری بوده و اینکه چه کسی خبر را نوشته مربوط به فرمانداری است


   پاسخ

ارسال دیدگاه