کد خبر: 684

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۹/۱۱ - ۹:۲۷

مرگ مادر، سه دختر و سه نوه در محور صوفیان -تبریز/ افزایش آمار کشته شدگان تصادف زنجیره ای عصر جمعه+عکس

آذرارس: به دنبال وقوع تصادف زنجیره ای و خونین عصر جممعه در محور صوفیان – تبریز (کنار گذر غربی) تمام سرنشینان خودروی ام وی ام که شامل مادر ، سه دختر و سه نوه بود در دم جان سپردند؛ امروز مراسم ترحیم این فوت شدگان برگزار شد.

به گزارش آذرارس به نقل از نصر نیوز، حادثه عصر جمعه این هفته کنار گذر غربی تبریز آنچنان دردناک است که هنوز رفته رفته خبرهای دردناک آن عیان می شود.

سرنشینان یکی از خودروها در این حادثه دردناک مادر، سه دختر و سه نوه ای بودند که از سفر منطقه آزاد ارس به تبریز بازمی گشتند که در محور بدون روشنایی و غیر استاندارد کنارگذر غربی تبریز دچار تصادف با یک دستگاه کمپرسی و تریلر و یک دستگاه سواری دیگر شدند که متاسفانه در این حادثه تمام سرنشینان در دم جان می سپارند.

آمار کشته شدگان این حادثه تلخ 8 نفر ذکر شده بود که 7 نفرشان سرنشینان خودروی سواری و یک نفر دیگر راننده تریلر بود این در حالی که است آمار اصلی کشته شدگان این تصادف زنجیره ای 10 نفر بود.

دو نفر دیگر که در آمار کشته شدگان این حادثه هیچ وقت ذکر نشد دو جوانی بودند بر اساس حس نوع دوستی تلاش داشتند پیش از حضور نیروهای امدادی به یاری حادثه دیدگان بشتابند  که متاسفانه هنگام نجات آسیب دیدگان این حادثه با برخورد یک دستگاه آر دی جان می سپارند.

این حادثه تلخ بار دیگر تراژدی کشته شدن هموطنانمان در جاده های غیر استاندارد استان را زنده کرد ، تراژدی که آمار غیر قابل باور کشته شدگان اش هر انسان باوجدانی را دچار اندوه و درد می کند.

ارسال دیدگاه