کد خبر: 8812

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۱

جلسه ستاد دهه فجر شهر بناب مرند برگزار شد

آذر ارس: جلسه ستاد دهه مبارک فجر شهربناب مرند به ریاست شهردار و با حضور رؤسای ادارات، مدیران مدارس و هیئات مذهبی در محل سالن شهرداری بناب مرند برگزار شد.

به گزارش آذر ارس، سید ارشد مومنی شهردار شهر بناب مرند در این جلسه اظهار داشت: اکنون در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم و امیدواریم که بتوانیم برنامه هایی در خور برای نسل جوان و مردم عزیز داشته باشیم.

وی تاکید کرد: برنامه های دهه فجر باید با مشارکت گسترده و واگذاری امور به مردم انجام گیرد.

مومنی با بیان اینکه امسال بیشتر برنامه ها باید بر پایه تبیین دستاوردهای انقلاب باشد گفت: عزت ملت ایران در استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است که این هم مرهون فداکاری شهدا و امام راحل و پیشکسوتانی که در انقلاب زحمت کشیدند.

شهردار بناب مرند تصریح کرد: دهه فجر فرصت مناسبی است تا اهداف و ارزش‌های انقلاب برای نسل امروز بدرستی تبیین و آنان با این اهداف به درستی مأنوس شوند.

وی خاطرنشان کرد: روشن‌گری، بصیرت و آرمان‌های شهدا به عنوان اهداف برنامه‌ها مدنظر قرار گرفته و ادارات حتما برنامه‌های اعلام شده را اجرا کنند.

شهردار بناب مرند گفت: با توجه به پیروزی انقلاب اسلامی در این دهه باید رویکرد برنامه ها با حفظ شئونات، به صورت جشن و سرور و حتمأ در جهت تقویت همه ارکان نظام باشد.

مومنی بخش اعظم مراسمات و برنامه‌های ایام مبارک دهه فجر را کار فرهنگی عنوان کرد و افزود: توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی  نیز در دستور کار قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه هر یک از ادارات از اقدامات انجام شده و برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر مرتبط با کمیته خود، گزارشی را ارائه نمودند.

ارسال دیدگاه