کد خبر: 9140

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۱

تصادف خونین در محور تبریز – صوفیان

آذر ارس: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: تصادف شدید خودرو سمند در محور تبریز – صوفیان ، موجب قطع شدگی پای راننده جوان شد.

به گزارش آذر ارس، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: تصادف شدید خودرو سمند در محور تبریز – صوفیان ، موجب قطع شدگی پای راننده جوان شد.

آتش پاد داوود طالب نژاد با اعلام این خبر افزود: صبح امروز طی گزارشات شهروندان به سامانه ۱۲۵ و اعلام برخورد شدید یک دستگاه خودرو سمند به گارد ریل در جاده تبریز- صوفیان گروه نجات ایستگاه شماره ۱۳ به فرماندهی رضا پور جهت امداد رسانی عازم محل حادثه شدند.

وی اظهار داشت: پس از اطلاع رسانی این حادثه اکیپی از آتش نشانان سریعا در محل حادثه حاضر و شاهد برخورد شدید یک دستگاه خودرو سمند با گارد ریل میانی جاده شدند که در اثر شدت این برخورد هر دو مصدوم در داخل خودرو به شدت مصدوم و مح بوس شده بودند.

طالب نژاد تصریح کرد: سریعا آتش نشانان با استفاده از تجهیزات نجات و با رعایت اصول ایمنی امداد و نجات در تصادفات جاده ای، هر دو مصدوم را از داخل خودرو به بیرون منتقل کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز متذکر شد: در اثر شدت این برخورد، پای چپ راننده ۲۸ ساله از ساق پا قطع و پای راست نیز دچار جراحت شدید شده بود. همچنین سرنشین مرد ۶۰ساله نیز دچار شکستگی، جراحت و آسیب دیدگی شدید اعضای بدن شده بود که هر دو جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه