کد خبر: 9469

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۷:۳۴

نفرات برتر مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ کشوری در مرند مشخص شد

آذر ارس: مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ کشوری با معرفی نفرات برتر در رده های سنی بزرگسالان و جوانان در شهرستان مرند خاتمه یافت.

به گزارش آذر ارس، مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ با حضور شرکت کنندگان از شهرهای مختلف کشور در شهرستان مرند برگزار شد.

در این مسابقات که در مسیر گردشگری یامچی – یکانات و در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان برگزار گردید، حمید پورهاشمی در رده سنی بزرگسال و مهدی مطاعی در رده جوانان موفق به کسب مقام اول شدند.

همچنین شاهین همای اقدم و خلیل خورشید در رده بزرگسالان و علی لبیب و مسعود خاکی در رده سنی جوانان بترتیب رتبه های دوم و سوم مسابقات را کسب کردند.

از بین شرکت کنندگان اهل شهرستان مرند نیز، آقایان محسن عبدی، جواد اصغرزاده و غلامرضا حسین وند رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.

محمدرضا امیدفرد رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان مرند در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت: مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ کشوری بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و به منظور معرفی قطب گردشگری یامچی – یکانات در شهرستان مرند برگزار شد.

وی در مورد تعداد شرکت کنندگان در مسابقه نیز خاطرنشان کرد: در مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ کشوری که با همکاری بخشداری یامچی برگزار گردید تعداد ۸۵ دوچرخه سوار از استان های تهران، آذربایجانشرقی، آذربایجانغربی، کردستان، البرز و زنجان حضور داشتند.

ارسال دیدگاه