کد خبر: 9867

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۶:۳۸

حفظ وحدت و آرامش در جامعه لازمه توسعه است

آذر ارس: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به اهمیت حفظ وحدت در جامعه گفت: ضروری است با قدم برداشتن در مسیر وحدت و حفظ آرامش موجبات پیشرفت شهرستان را فراهم کرد.

به گزارش آذر ارس، داود گرشاسبی در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر شهرستان مرند ابراز داشت: از اکنون باید برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری هرچه بهتر جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گیرد.

وی با تاکید بر مردم محور بودن جشن های دهه فجر گفت: ضروری است برنامه های دهه فجر را با کمک سمن ها و نهادهای مردمی و بصورت مردم محور برگزار کرده و کلیه رفتارهایی که جشن های پیروزی انقلاب اسلامی را پر شور نشان می دهد انجام دهیم.

معاون استاندار آذربایجانشرقی ضمن اشاره به اهمیت حفط وحدت در جامعه تصریح کرد: سعی کنیم در مسیر درست و در جهت وحدت قدم برداشته و با ایجاد آرامش، موجبات توسعه شهرستان را فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: ما باید با افزایش تعامل و هم افزایی، در مسیری که برای شهر مفید است پیش رویم.

فرماندار ویژه شهرستان مرند همچنین با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن علیه کشورمان گفت: تشدید تحریم ها در این برهه بخاطر ایجاد گسست بین مردم و حاکمیت است و اینکه اجازه ندهند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم.

وی افزود: این ذهنیت را باید در مردم ایجاد کرد که ایران هر اقدام عقلانی که لازم بود در مذاکره با غرب انجام داد و این دشمن بود که با خارج شدن از فضای مذاکره، به بدقولی و زورگویی روی آورد.

گرشاسبی تصریح کرد: گذشته نشان داده که ما همیشه با مقاومت و ایستادگی، در برابر زورگویی های دشمن پیروز بوده ایم و اکنون نیز به هیچ وجه تسلیم توطئه های دشمن نخواهیم شد.

ارسال دیدگاه